5 trapných výmluv, proč odmítnout sex

Ne vždy je nálada, ne vždy je chuť. Blbnou s námi hormony a někdy zkrátka nemáme náladu samy na sebe, natož na sex. Nebylo by ale mnohem lepší říct partnerovi pravý důvod, proč zrovna nechceš sex, než vymýšlet trapné výmluvy a pohádky?

Bolí mě hlava

Snad nejčastější výmluva, kterou používáme. Nechceme sex, protože nás bolí hlava tím pádem jsou jakékoliv sexuální hrátky pasé.

Bolí mě břicho

Blíží se „naše dny“ a ačkoliv je to až za týden, už teď nás bolí břicho. Jakmile partner uslyší, že tě bolí břicho v souvislosti s tvými dny, přejde ho nejen snaha, ale i chuť.

Jsem moc unavená

Ok, uznáváme, že tohle tak trapná výmluva není. Na druhou stranu, sex ti přinese zásobu endorfinů, které energii dodávají, tak v čem je problém?

Jsem ve stresu a nemůžu se soustředit

A není právě sex příjemným útěkem od reality, stresu a nervů?

Jsem moc tlustá!

Ale no tak…. vážně? Opravdu se před svým partnerem bojíš svléknout do naha, protože si přijdeš tlustá? To je ta nejhorší výmluva na světě!

Nemusíš mít náladu na sex. Nutit se do něj je stejně tak ubohé, jako jsou výše uvedené výmluvy. Buď k partnerovi upřímná a řekni mu to narovinu, vždyť jste rovnocenní partneři a upřímnost je nade vše, ne?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *