HOT NEWS: Selena Gomez je znovu s Justinem Bieberem

Na tuto informaci jsme čekali dlouhé roky. Nevíme jak ty, ale nám bylo vždy jasné, že se Selena vrátí k Justinovi, patří k sobě!

Komplikovaný rozchod

Selena s Justinem chodili dlouhé roky, během té doby se scházeli a rozcházeli pořád dokola. V roce 2014 se vše ale natolik zkomplikovalo, že došlo k rozchodu, který už nešel vzít zpět. Povídalo se o nevěře jak od Seleny, tak od Justina. Jak to ve skutečnosti bylo, vědí jen tyhle dvě hrdličky. Pravdou ale zůstává, že rozchod byl velmi komplikovaný. Vypráví o něm nejedna písnička Seleny (především píseň Heart wants what is wants, která je celá o Justinovi), ale také Justinovy písničky jsou psané o citech k Seleně.

Vztah těchto dvou se už nedal napravit. Nedokázali spolu vycházet ani jako přátelé… dokud…

Selena a lupus

Selena Gomez trpí nemocí zvanou lupus. V minulém roce bylo její zdraví ve vážném stavu a musela podstoupit transplantaci ledvin. Vážná operace možná probudila Justina a oba si uvědomili, že je život moc krátký na to, aby si velkou lásku nechali proklouznout mezi prsty, a tak spolu opět navázali kontakt. Nejdřív prý byli jako přátelé, poté se objevily informace, že společně navštěvují psychologickou poradnu pro páry, aby vyřešili veškeré své problémy. Svůj vztah doposud oficiálně nepotvrdili, a to se společné fotografie objevují od října 2017.

Justin a Selena na svatbě

O víkendu se konala svatba Justinova otce Jeremyho Biebera na Jamaice. Justin samozřejmě na této svatbě nesměl chybět, ale otázkou zůstávalo, jestli se na této rodinné události objeví i Selena.

A jakmile pronikly fotografie ze svatby na internet, bylo jasno. Selena je zpátky s Justinem! Už nepotřebujeme žádné oficiální prohlášení, ani další fotografie paparazzi. Jedna fotka mluví za vše. A jsou (alespoň tak vypadají) štastní jako nikdy. Co říkáš?

Foto: Instagram

Profilový obrázek
Kateřina Prokopová
Jsem šéfkou magazínu MAXGIRL a starám se o to, aby si zde každá žena přišla na své. Ráda trávím čas se svou rodinou, miluji cestování a svou práci!

Sdílet