Královská svatba 2018 – Princ & herečka

Celý svět sledoval jejich den „D“. Den, kdy se odehrála bezesporu nejočekávanější událost roku 2018 – aneb královská svatba. Anglický princ Harry si vzal americkou herečku Meghan Markle. A svatba to byla krásná! Neviděla si jí? Nevadí, prozradíme ti to nejdůležitější a nejzajímavější.

Svatební šaty, na které čekal celý svět

Každá žena, každý módní maniak s netrpělivostí očekával chvíli, kdy se na scéně objeví svatební šaty. Mnozí se domnívali, že by je mohla navrhnout módní návrhářka Victoria Beckham, která se svým manželem patřila mezi svatební hosty. Další variantou byla také Stella McCartney. Proč zrovna tyhle dvě? Královská rodina podporuje tamní průmysl, jinak tomu není ani u módních návrhářů. Na takové velké veřejné akce tak často používá róby anglických módních návrhářů. Svatební šaty Meghan byly značky Givenchy. Tradici ale Meghan neporušila, protože tyto šaty pro Givenchy navrhla britská návrhářka Claire Waight Keller. Minimalistická róba, čisté a nevinné bílé barvy byly pro Meghan jako stvořené.

Róby ostatních svatebčanů

Svatební hosté samozřejmě měly dress code. Měly se ale obléknout do veselých, slavnostních a jarních barev, aby celá svatba probíhala v duchu svěžího anglického jara a veselí. Tuto povinnost samozřejmě velká většina dodržela, našly se ale výjimky, které vsadily spíše na svůj vlastní výběr. Takovou výjimkou je například zmiňovaná návrhářka Victoria Beckham, která si oblékla šaty tmavě modré, spíše černé barvy. V celkovém outfitu působila velmi smutně a šaty byly vhodné spíše na pohřeb, než na královskou svatbu. Bohužel Vicky, tohle se ti nepovedlo.

Láska a jen láska

Pokud si viděla přímý přenos, nebo alespoň videa ze svatby, jistě sis všimla nervozity prince Harryho. Byl nedočkavý a nervozní, než Meghan přišla do kaple Sv. Jiří. Meghan byla vyrovnaná, klidná, s naprostou jistotou, že si bere lásku svého života a že je to správné rozhodnutí. Tak působila pro nás i celý svět.

Možná tě překvapí, že existují i lidé, kteří se o vztahu prince Harryho a Meghan dozvěděli teprve v osudný den 19. 5. 2018. Princ Harry, který doposud neměl dlouholetý vztah a pro svět byl stále tím královským synem, který se stále hledá a Meghan americkou herečkou bojující za práva žen byla kombinace lidí, které mnohé překvapila. Láska ale nezná rozdíly.

Svatba to byla krásná, co říkáš?

Foto: pixabay.com

Profilový obrázek
Kateřina Prokopová
Jsem šéfkou magazínu MAXGIRL a starám se o to, aby si zde každá žena přišla na své. Ráda trávím čas se svou rodinou, miluji cestování a svou práci!

Sdílet