Objevujte krásy Skotska s cestovním pojištěním na míru

Krásné historické památky, divoká příroda a vynikající whisky. To všechno přináší skotská krajina, která je v poslední době žádanou lokalitou pro krátkodobé poznávací výlety i dlouhodobé dovolené. Jedním z důvodů takové obliby je inspirace ze seriálu Outlander, po kterém se mnoho lidí rozhodlo navštívit významná skotská historická místa osobně. I v případě, že seriál neznáte, je Skotsko schopné vás uchvátit na první návštěvě. Ani zde se však neobejdete bez platného cestovního pojištění.

Bez cestovního pojištění jde o rizikový výlet

Ať už do Skotska poletíte letadlem, autobusem nebo zvažujete vlastní dopravu, vždy budete potřebovat kvalitní cestovní pojištění. Pokaždé se může stát, že vás něco překvapí a sjednané pojištění na dovolenou vás v takových momentech bude chránit před nepříjemnými výdaji za lékařskou péči nebo v případě, že dojde k poškození cizí věci, které jste nezavinili úmyslně. Určitě se vyplatí pouvažovat i o možnostech připojištění, abyste si byli jistí, že pokryjete co největší oblast rizik na dovolené. Vhodné je zejména pojištění odpovědnosti, o kterém se více dozvíte zde.

Skotsko vám může nabídnout divokou přírodu i pestrou historii

Při pobytu ve Skotsku můžete využít mnohdy velmi zajímavé výlety po okolí. Za nejoblíbenější se stále považuje jezero Loch Ness s tajuplnou atmosférou a překrásnou okolní krajinou. Za návštěvu však stojí i národní park Trossachs s magickým prostředím téměř nedotčené přírody. Ke Skotsku však neodmyslitelně patří hrady, které by vám rozhodně uniknout neměly. Jsou živoucím důkazem o pestré historii země a provede vás spolehlivě jejím vývojem až k osudnému bitevnímu poli Culloden.

Zajistěte si bezpečí s pomocí vhodného pojištění

Hlavním městem Skotska je Edinburgh a s největší pravděpodobností bude i vašim místem pobytu, nebo alespoň místem přistání, pokud letíte letadlem. Rozhodně se vyplatí tu pár dní strávit, protože právě Edinburgh toho nabízí k vidění nejvíc. Zároveň je zde však více rizik odcizení či ztráty zavazadel a dokladů. I pro takové případy se cestovní pojištění vyplatí. A pokud jste se pro cestu rozhodli na poslední chvíli, využít můžete pojištění online, které vám zároveň poskytne přehledný výběr všech pojistných produktů, limitů a poučí vás o výlukách, na které se pojistka naopak nevztahuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *