Táhne vás to do posilovny, ale máte z toho strach?

Existují tři typy žen. První skupinu tvoří milovnice cvičení, které si neodpustí jedinou příležitost k návštěvě posilovny. Jejich protikladem jsou dámy, které pohyb bytostně nesnáší a do fitness centra by se nepodívaly ani za milion korun. A pak je tady zlatý střed. Ženy, které by do posilovny chodily rády, ale stále nemohou najít ten správný důvod a motivaci. Týká se to i vás?

Proč chodit do fitness centra?

Důvodů pro návštěvu fitka je víc než dost. Tím hlavním by měla být snaha o redukci váhy, zpevnění postavy a celkové zlepšení fyzické kondice. Posilovny navštěvují ženy, kterým záleží na svém vzhledu a zdraví. Chtějí vypadat dobře a stejně se tak i cítit.

Pokud vás trápí nedostatek sebevědomí a bojíte se, že budete ve fitku za exota, který má špatnou fyzičku, buďte v klidu. V posilovně si lidé naopak pomáhají a vzájemně se motivují.

Dobrou volbou může být například fitness Praha Kentoya, kde často potkáte i profesionální sportovce. Působí zde zkušení trenéři, kteří vám v začátcích ochotně pomohou a v případě potřeby sestaví individuální plán. Díky osobnímu trenérovi předejdete riziku zranění a dosáhnete mnohem lepších výsledků za kratší dobu. Kvalifikovaný odborník vám zároveň navrhne zdravý jídelníček, neboť právě ten je při tréninku a přechodu na zdravý životní styl zcela zásadní.

Vyberte si posilovnu, která vám sedne

Do fitness centra se musíte těšit, a proto byste si měla důkladně vybrat místo, na kterém se budete cítit dobře. Většina lidí preferuje středně velké posilovny před velkými sály v obchodních centrech. Skromně zařízené posilovničky ve sklepních prostorách panelových domů také nejsou dvakrát ideální.

Charakteristice středně velkého fitness centra s přátelskou atmosférou odpovídá zmíněná posilovna Kentoya Fitness. Výhodou je, že se zde nachází také vyhlášené solárium Praha, takže můžete trénink spojit s relaxací při opalování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *