Tipy na přirozeně zvýrazněné obočí

V posledních letech se stalo zvýrazňování obočí trendem číslo 1! Jako vždy je to díky beauty blogerkám, které si tento trend velmi oblíbily. Zvýrazněné obočí totiž lépe podtrhne ženské rysy našeho obličeje a mimo jiné také zvýrazní naše krásné neodolatelné oči. Jsou ale meze, které by se neměly překročit. Prozradíme ti tipy na přirozeně zvýrazněné obočí.

Hřebínek, který pročeše

Tvoje obočí by mělo mít svůj vlastní štěteček nebo hřebínek na pročesání. Tip: Doporučujeme ti používat třeba nějaké sérum na růst obočí, které se nanáší pomocí štětečku a krásně tak pročeše i to nejvíce neposedné obočí.

Gel nebo vosk je nutností

Pokud chceš docílit přirozeně vypadajícího obočí, budeš nutně potřebovat gel nebo vosk, kterým vytvaruješ obočí.  Vosk je skvělý v tom, že ti pomůže, aby v tomto tvaru vydrželo po celý den.

Stíny, vyschlá řasenka, tužka

Zvýraznit tvé obočí se dá téměř se vším. Někdo nedá dopustit na vyschlou řasenku, někdo zase preferuje stíny. Nám se nejvíce osvědčila tužka na obočí, které má z jedné strany tužku a z druhé strany štěteček, kterým naše obočí (a vrstvu tužky) krásně pročešeme. Obočí vypadá přirozeně, ale my se cítíme jako hvězdy z červeného koberce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *