TOP 4 seriály, které vždy zvednou náladu!

Ženy a jejich hormony… náš život je mnohem těžší než mužů, protože naše každodenní nálada je ovlivněná ďábelskými hormony, který si s námi zahrávají! Naštěstí existují způsoby, jak si hravě zvednout náladu, třeba takové seriály, které si můžeš pustit při vaření, úklidu i žehlení. Poradíme ti, u kterých budeš mít zaručeně záchvaty smíchu!

Nová holka

Ha! Určitě si nečekala, že začneme přímo tímto seriálem. Seriál Nová holka má zaslouženě první místo. Při každém dílu nás totálně odzbrojí a my se chytáme za břicho. Bláznivá partička mužů, ke kterým se nastěhuje ještě bláznivější učitelka Jess, která je velmi výstřední, ale svá.

Tento seriál doporučuje 11 žen z 10! ☺

Přátelé

Neboj se, na nesmrtelný seriál Přátelé, který patří mezi nejslavnější sitkomy, nesmíme zapomenout. Můžeme je sledovat stále dokola a nikdy nás neomrzí. Mezi náš nejoblíbenější díl patří, jak Joey mluvil francouzsky, co tvůj?

Gilmorova děvčata

Gilmorova děvčata je pro nás srdcovka. Vztah mezi dcerou a matkou nemusí být vždy komplikovaný a plný hádek. Můžou z nich být nejlepší kamarádky na celý život. Lorelai je navíc tak trhlá, že nás rozesměje každou hloupostí, co řekne. A je závislá na kofeinu, my také. Nic víc není třeba dodávat.

Gossip girl

Seriál Gossip girl není typickým seriálem, u kterého bychom se bláznivě smály. Za to je ale seriálem, u kterého se skvěle utíká od reality. U některých situací v seriálu ti navíc dojde, že naše problémy jsou často banality, kterými zbytečně ztrácíme čas. A když k tomu přidáš nádherné módní róby a luxusní značky, kdo by odolal?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *