10 otázek, které muži ženám nikdy nepoloží. I když by moc chtěli.

Proč si tak nutně potřebujeme koupit nový pár bot, když jich máme doma už tucet? To je jen jedna z mnoha otázek, které muži nikdy nepochopí. Většina z nich se ale nikdy neodhodlá k tomu, aby je ženě položila...

Proč si tak nutně potřebujeme koupit nový pár bot, když jich máme doma už tucet? A proč vůbec nosíme ty příšerně nepohodlné boty na podpatcích? To je jen pár z mnoha otázek, které si muži často kladou, když jde o ženy.

Většina z nich se ale nikdy neodhodlá k tomu, aby je ženě položila – buď ze studu anebo prostě proto, že klást takové otázky jim přijde netaktní.

Zeptali jsme se mužů, nač se svých žen vždycky chtěli zeptat. Tady jsou jejich odpovědi:

„Proč nosíš tak nepohodlné boty?“

 Ženy prostě nenosí boty jen proto, aby měly v čem chodit. Boty jsou módní doplněk – a musí ladit se zbytkem oděvu. Vysoké podpatky opticky prodlužují nohy a my v nich vypadáme štíhlejší, vyšší a atraktivnější.

„Proč se na všech svých selfíčkách vždycky tak ksichtíš?“

Je to jednoduché. Prostě nám to přijde legrační.

„Proč vždycky nejdřív říkáš ne?“

Nemůžeme přece hned souhlasit se všemi vašimi návrhy. Jsme rády dobývány – a vy, jako skuteční rytíři, si to „ano“ musíte jednoduše vybojovat!

„Nejsi snad těhotná?!“

Proč mají všichni muži strach, že jakmile si žena dá nakládanou okurečku, je zaručeně těhotná? Okurečky nám chutnají. Je to dobrota. Zkuste je taky. Vážně to nic neznamená.

„Copak ti už ve skříni nevisí úplně stejné…?“

Ne, rozhodně ne. Ty šaty doma ve skříni mají úplně jiný odstín modré, která se vůbec nehodí k našim novým botkám. A my potřebujeme něco, co si k těm botkám oblečeme.

„Proč ti návštěva kadeřnice pokaždé zabere celou hodinu?“

Řekla jste, že si necháte jen zastřihnout konečky nebo upravit ofinu – a u kadeřnice jste strávila celou hodinu. Tohle muži prostě nechápou.

Je to samozřejmě tím, že jste nejprve musely s kadeřnicí probrat, co přesně chcete a jak to chcete, pak jste si nechaly vlasy umýt a vysušit, rozčesat, nanést na ně regenerační masku a tak dále. A než jste se nadály, byla hodina pryč.

„Proč sis nic neobjednala a teď mi ujídáš?“

Chceme si udržet perfektní postavu, a tak zásadně odmítám všechno smažené a nezdravé. Jenže zkuste si to vydržet, když vám někdo takovou dobrotu jí přímo před nosem! Vždycky podlehneme pokušení.

„Co bylo špatného na tvém obočí?“

Móda se mění. Včera bylo in obočí tenké, dneska zase silné. Musíme držet krok s novými trendy.

„Vážně tě bolí hlava?“

Ne, většinou to pravda není. Tahle věta jen znamená, že nemáme dnes na nic náladu a nemáme chuť to vysvětlovat. Chceme jít prostě spát a to je všechno.

Je něco, na co jste se chtěly na oplátky vždycky zeptat vy svých mužů? Napište nám o tom!

Sdílet