Seznamte se s atypickým povlečením

Seznamte se s atypickým povlečením

V ložnici v průměru strávíme až třetinu života, proto bychom tuto místnost měli zařizovat s maximálním ohledem na naše pohodlí. Při výběru povlečení není radno opomíjet ani naši tělesnou konstituci a životní styl. Pokud vám standardní velikost nebude vyhovovat, můžete si vybrat z následujících možností.

Prodloužené povlečení

Standardní délka přikrývky nemusí vyhovovat všem. Pro vyšší lidi může být nedostatečná, nebo neposkytne dostatek pohodlí zimomřivcům, kteří se do ní potřebují zachumlat. V takovém případě je vhodné sáhnout po prodloužených lůžkovinách, které jsou o 20 cm delší než ty klasické. Díky neustále rostoucí poptávce dnes prodloužené povlečení zakoupíte u většiny prodejců lůžkovin.

Francouzské povlečení pro páry

Usínáte rádi v objetí své drahé polovičky? Pak byste měli dát přednost velké přikrývce pro dva a francouzskému povlečení, které zahrnuje dva povlaky na polštář a jednu přikrývku o velikosti 200 × 220 cm. Takto velká deka v pohodě vystačí pro dvě osoby. Často ji využívají i jednotlivci, protože nabízí maximální pohodlí.

Povlečení mikroplyš

Hřejivý materiál, který oceníte především v chladných měsících, je bezesporu mikroplyš. Ten překvapí svým heboučkým povrchem, který připomíná kožíšky plyšových hraček, a velmi snadnou údržbou. Během zimy si povlečení mikroplyš pravděpodobně oblíbíte, protože v posteli vytváří velmi útulné prostředí.

Tip na úspěšný nákup

Než se rozhodnete ložní prádlo zakoupit, popřemýšlejte nejprve o materiálu, který hraje klíčovou roli, a až poté se zaměřte na design. Abyste si byli jistí kvalitou kupovaného zboží, raději nakupujte u specializovaných prodejců. Jedním z nich je internetový obchod RodinneBaleni.cz, kde seženete všechny zmiňované druhy lůžkovin v celé škále krásných designů.

Sdílet