5 důvodů, proč raději nakupovat v kamenných obchodech

Současná moderní doba přeje internetovým e-shopům s módou. Hlavním důvodem je pohodlí. Mnoho z nás preferuje nákupy z pohodlí domova, s kávičkou v ruce. Dalším důvodem je cena. Na zahraničních webech typu Ebay a Aliexpress zakoupíš stejné, nebo velmi podobné kousky, které nabízí mnoho e-shopů. Nakupují totiž tyto kousky za pár korun a prodají je o polovinu dráž. Skvěle tak na tom vydělají, pro tvou peněženku je to ale mučení. A proto ti přinášíme 5 důvodů, proč raději nakupovat v kamenných obchodech.

1) Kvalitnější zboží

Koupíš jen to, co ti přijde kvalitní. Kamenné obchody jsou si vědomy, že nemohou obejít zákazníky klamavou kvalitou zboží jako na internetu a proto si dají více záležet na tom, v jaké kvalitě zboží prodávají.

2) Větší nabídka výprodejů

Výprodej a slevy jsou dvě nejkrásnější slova na světě! No dobře…. tak  jedny z těch nejkrásnějších slov na světě. V kamenných obchodech je větší nabídka těchto výprodejů, když se jimi navíc pořádně prohrabeš, najdeš ty nejlepší a nejlevnější kousky za hubičku.

3) Zboží si můžeš vyzkoušet

Na zasílání zboží v jiné velikosti jsou specialisti především v Číně, odkud je zasíláno zboží např. z Ebay nebo Aliexpress. To je další velkou výhodou kamenných obchodů. Zboží si můžeš vyzkoušet a sama se rozhodnout, zda ti padne dobře, nebo tento střih není pro tebe to pravé ořechové.

4) Bezproblémová reklamace

Jistě se ti už někdy stalo, že sis koupila kousek a doma si zjistila, že se ti už v šatní skříni podobný povaluje, nebo ti jen nesedne tak jak si původně myslela. Zboží můžeš do 14 dnů vrátit na kterékoliv pobočce, nemusíš se tak trápit s poštovným a zasíláním zboží zpět odkud bylo zboží zasláno.

5) Pocit, který pochopí jen shopaholičky

Patříš mezi shopaholičky? Znáš ten pocit, když se procházíš obchodním centrem s taškami v ruce a dobrým pocitem, že máš hned co na sebe, že budeš vypadat jako modelka z módního časopisu a že v tomto novém oblečení zvládneš jakýkoliv problém, který nastane? Pak přesně víš, o čem mluvím. Tento pocit ti e-shopy nenahradí.

Foto: pixabay.com

Sdílet