5 důvodů, proč vyrazit na dámskou jízdu do Paříže!

Říká se, že někteří přátelé přijdou a zase odejdou. Ti přátelé, o kterých víme, že v našich životech zůstanou napořád, stojí za to si rozmazlovat. A proto bychom s nimi měli absolvovat zážitek, na který budeme vzpomínat celý život, třeba jako výlet do Paříže!

1) Paříž – město módy

Začít musíme samozřejmě tím nejdůležitějším. Paříž jako město módy je přímo dělané na dámské jízdy. Nejnovější módní trendy, street móda, která tě naprosto odzbrojí a francouzské kousky, které si ihned zamiluješ. Procházet se s nejlepší kámoškou ulicí s luxusní módou, vždyť to je sen, ne?

2) Nespočet společných fotek

Fotit společné fotky v kavárně v místě tvého bydliště je fajn, ale ne moc originální. Co takhle ale společná fotka tebe a tvé nej kámošky u Vítězného oblouku, nebo v typické francouzské kavárně s čerstvými croissanty? Tomu se říká společná fotka! Tip: Nezapomeň na bláznivé pózy, ty nudné, ala modelka jsou už dávno out.

3) Eiffelova věž jako největší zážitek

Klenotem Paříže je bezesporu světoznámá Eiffelova věž. Už jen pohled na tuto nádheru je nezapomenutelný zážitek. A co potom dát si u ní piknik se svou bláznivou nejkou a pozorovat lidi kolem sebe z různých koutků světa? Pak už zbývá jen nádech…a vyběhnout všechny schody nahoru na Eiffelovu věž!

4) To by muži nepochopili

Mezi další důvod, proč jet do Paříže na dámskou jízdu je skutečnost, že žádný muž nepochopí nekonečné, často bezdůvodné, záchvaty smíchu, které máš s tvou kamarádkou. Stejně tak by je nelákalo procházet se jen tak ulicemi a pozorovat outfity kolemjdoucích. Ach ti muži…  

5) Ještě, než založíš rodinu

Mít miminko je další životní kapitola. Znamená to, že konečně máš své mini já a jste skutečná rodina. Zároveň to ale znamená, že budeš mít na prvním místě své dítě a své sny a zážitky, které sis nestihla splnit, odložíš stranou. Žij přítomností a neoddaluj své sny. Výlet na pár dnů do přenádherné Paříže nestojí mnoho peněz a rozhodně to stojí za to! Au revoir…

Sdílet