5 módních kousků, kterým muži nerozumí

Módní trendy myslí jak na muže, tak i na ženy a snaží se uspokojit stejnoměrně obě strany. Proto jsou stále více in unisex kousky, které mohou využít jak muži, tak ženy, jako je třeba denim košile. Existují ale dámské kousky oblečení, které jsou pro muže stále nepochopené.

Overal

Začít musíme bezesporu overalem. Toto oblečení se totiž objevuje na prvních místech žebříčků o nejméně sexy oblečení. Tyto žebříčky samozřejmě vytváření muži, že jo. Každá žena totiž moc dobře ví, že overal je úžasný módní kousek, který je neuvěřitelně pohodlný a skvěle podtrhne sexy křivky.

Maxi svetr

Proč mít svetr o velikost větší? Vždyť takový svetr vypadá jak po babičce. Přesně takové je pravděpodobně myšlení mužů. Maxi a oversized kousky, a to především svetry, jsou pro ně nepochopené a rozhodně ne sexy.

Velké klobouky

My je milujeme, muži nenávidí! Jak jinak, že? Velké klobouky jsou oblíbeným módním doplňkem, který z vás udělá hvězdu, a to i přesto, že jste vsadila na obyčejný outfit složený z jednoduchých kousků. Podle mužů se velké klobouky hodí jen na společenské akce typu Velká pardubická.

Výstřih na zádech

Velký výstřih v dekoltu se pomalu přesunul dozadu a všechny moc dobře víme, že módní trendy v tom mají jasno. Muži ale také. Tento módní trend muži nepřijímají a bojují s ním. Znamená to totiž, že nebudou vídat topy s výstřihy, kde je ženám vidět celý dekolt. Mrzuté, že?

Baleríny

Myslíš si, že tomu tak není? Lodičky na podpatku muži zbožňují, stylové tenisky muži tolerují, čemu ale naprosto nerozumí, jsou baleríny. Boty, které vyhledáváme především na sezonu jaro/léto patří mezi oblíbenou obuv. Muži z nich ale mají pocit, že jde o obuv pro děti, ne pro ženy.

Foto: pixabay.com

Sdílet