5 zaručených způsobů, jak si zvednout náladu

Ačkoliv se snažíš sebevíc, nemůžeš se každé ráno probudit s krásnou a bezchybnou pletí, úžasnými vlasy a dobrou náladou, která tě bude provázet každý den.  Jsou dny, kdy jsi protivná sama sobě i vlastnímu odrazu v zrcadle. Pěkně nepříjemný pocit viď? Poradíme ti 5 zaručených způsobů, jak si zvednout náladu.

1) Ranní sex

Někdo ho miluje, někdo ho nesnáší. Záleží na tobě, do jaké skupiny se řadíš ty. Pokud jsi v tomto případě na neutrální půdě, věř tomu, že ranní sex ti rozhodně zlepší náladu a pomůže, aby tvé ráno pokračovalo lépe, než začalo.

2) Vůně kávy

Káva a kofein, bez této dvojky si nedokážeme představit den, co ty? Vůně kávy zvedne i tu nejvíce špatnou náladu ever!

3) Seriál, u kterého se počůráš smíchy

Nevadí, že nemáš čas, na takové seriály se můžeš koukat třeba u líčení, česání, nebo ho mít jen jako zvukové pozadí u úklidu a přípravě svačiny. Rozhodně ti doporučujeme seriál Přátelé, Jak jsem poznal vaši matku a Novou holku.

4) Maska na obličej a vlasy

Relaxační maska na obličej, kokosový olej na vlasy, nalakovat si nehty… takové holčičí odpoledne, kdy máš dobrý pocit z toho, že děláš něco pro svou krásu a tělo.

5) Pozitivní hudba

Nemyslíme tím nejnovější hudební trendy a chytlavé songy, které jsou z rádií ohrané jak gramofonová deska. Máme na mysli opravdovou pozitivní hudbu, klidně i melodie a písničky z tvého dětství, z filmů. Prostě písničky, o kterých víš, že ti vždy vykouzlí úsměv na tváři.

Foto: pixabay.com

Sdílet