7 tipů na podzimní rande. Víte, kam vyrazit?


Čekají vás v nejbližších dnech společné chvíle s partnerem, ale nevíte, co podniknout? V takovém případě máte problém vyřešen. Nabízíme 7 osvědčených tipů na podzimní rande, při kterých se nebudete nudit!

Navštivte dýňový ráj a ochutnejte místní speciality

Kouzelné místo nejen pro páry, ale i pro rodiny s dětmi.  Návštěva místa je často zdarma, nebo za malý poplatek. Kromě prohlídky stovky pestrobarevných dýní se můžete těšit také na jedinečné občerstvení, kterému vévodí hlavní ingredience na mnoho způsobů. Ochutnat tak můžete dýňovou kávu, dort nebo polévku.

Kukuřičné bludiště

Prožijte zábavné odpoledne v kukuřičném bludišti. Pokud se rádi bojíte, řada z nich nabízí večerní „strašidelný program“. Můžete si společně zasoutěžit, kdo najde cestu ven jako první.

Upečte si společně něco dobrého

Vy ani váš partner nemusíte být zdatní kuchaři, abyste se pustili do jablečného štrůdlu nebo dýňové polévky. Příprava je jednoduchá. Vyzkoušejte nový recept a užijte si společné chvíle i za deštivého počasí.

Piknik během babího léta

S dekou navíc si můžete užít netradiční oběd nebo víkendovou snídani venku. Najděte si hezké místo v přírodě, ideálně na kopci, který vám zaručí jedinečnou vyhlídku na město.

Vydejte se na prohlídku a degustaci pivovaru či vinařství

Řízené prohlídky pivovarů a vinařství se pořádají nejen v letních měsících. Využijte degustačních programů a ochutnejte tak místní specialisty. Například Národní vinařské centrum nabízí přehled několika takových vinařských akcí. 

Vyrazte na víkendový road trip

Dobrodružnější z vás mohou ocenit nabídku podzimních euro víkendů. Posezonní výlety mají výhodu nižších cen za ubytování a vstupů do jednotlivých památek.

Objednejte se na prohlídku nedaleké památky

Nemusíte jezdit daleko, abyste si užili jednodenní výlet. Vyberte si město ve vašem okolí, kde jste ještě nebyli a navštivte místní památky s průvodcem.

Sdílet