BAD DAY – 5 tipů jak si zvednout sebevědomí

Když nemáš svůj den a přijdeš si jako ten největší nemotora na celém světě, nastává čas na 5 způsobů, jak si zvednout své sebevědomí, abys byla znovu krásná, chytrá a půvabná žena. Poradíme ti, jak na to.

1) Dokonalé vlasy

Den „blbec“ má občas každý. Mnohem lépe a snadněji ho přežiješ, když tvé vlasy budou dokonalé a lesklé jako nikdy.

2) Červená rtěnka

Kdyby tvé vlasy zklamaly, máš druhý způsob. Vlasy stáhni do sexy ohonu, nebo stylového drdolu, vsaď na nude líčení, ale rozhodně nezapomeň sáhnout po červené rtěnce. Uvidíš, jak tvé sebevědomí vyskočí o 215465453% vzhůru.

3) Podpatky

Je to možná trochu povrchní. Ale nevadí, že se ti dnes nic nedaří, to se někdy stane. S podpatkama budeš vypadat sakra dobře, co na tom, že máš špatný den. Aspoň jsi krásná a zvládáš nemotorné okamžiky s grácií a nadhledem, který ti podpatky dodají.

4) Říkej si, co se ti povedlo

Nejlepší způsob, jak samu sebe přesvědčit o opaku, že jsi největší „lůzr“ na světě je si vyjmenovat alespoň 3 věci, ve kterých jsi nejlepší, které ti jdou, co jsi v životě dokázala, na co můžeš být pyšná. Hlavu vzhůru.

5) Nehraj divadlo, buď upřímná

Nehraj na svého šéfa ani kolegy v práci divadlo. Prostě to přiznej, že se ti dnes nedaří. Uvidíš, že se třeba dočkáš podpory a utišujících slov od tvého šéfa i kolegů. Nedovol, aby tě strach z prohry, vyřadil ze hry.

Kateřina Prokopová
Jsem šéfkou magazínu MAXGIRL a starám se o to, aby si zde každá žena přišla na své. Ráda trávím čas se svou rodinou, miluji cestování a svou práci!

Sdílet