Ekologický úklid

Potřebujete pomoci s úklidem, ale stále ne a ne najít tu pravou úklidovou firmu? Máme pro Vás dobrou zprávu! S firmou Ekologickyuklid.eu budete zaručeně spokojeni!

Záruka kvality

Úklidová firma Ekologickyuklid.eu působí na trhu již více než 20 let a výsledky hovoří za jejich práci samy. Hlavní předností této úklidové firmy je, že používají výhradně certifikované čisticí prostředky, které jsou šetrné nejen k přírodě, ale také k lidskému zdraví. Všichni zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a důkladně prověření, i na tom si úklidová firma Ekologickyuklid.eu dává opravdu záležet. Díky moderním technologiím, konkrétně využívání interní komunikační aplikace, budete mít detailní přehled o průběhu úklidu.

Široká nabídka

Na Ekologickyuklid.eu se můžete obrátit nejen v případě úklidu domácností. Jejich doménou je také úklid firem, zdravotnických zařízení, bytů či domů. Jejich služby můžete využít jak jednorázově, tak pravidelně (týdně, měsíčně atd.). Pokud se na tuto společnost obrátíte, můžete očekávat maximální flexibilitu a snahu vyjít vstříc všem vašim požadavkům. V současné době působí v Praze, Brně a Bratislavě, ale velice rádi za vámi dojedou i do přilehlých lokalit.

Ve zkratce úklidová firma Ekologickyuklid.eu nabízí:

Úklid domácností – kromě klasického úklidu se hospodyně mohou postarat i o nákup, praní či žehlení. Vašim požadavkům se meze nekladou.

Úklid firem – základem je, aby úklid nenarušil chod vaší firmy, časová flexibilita je prioritou číslo jedna. Úklid zahrnuje vše od luxování až po vynášení odpadků či úklid sociálních zařízení.

Úklid zdravotnických zařízení – i přesto, že na úklid zdravotnických zařízení jsou kladeny vysoké nároky, úklidová firma Ekologickyuklid.eu s přehledem obstojí. Již několik let se věnují úklidu lékáren, nemocnicí klinik nebo ordinací.

Ekologicky, kvalitně a rychle

Přesně tímto heslem se řídí zaměstnanci společnosti Ekologickyuklid.eu. Základem je nevynechat žádný detail a zákazníkovi předat dokonale čisté bytové či nebytové prostory. K absolutní čistotě dopomáhají také speciální mycí stroje, určené především na různé typy podlah, schodišť, dlažeb, garáží, parket, hal a dalších prostor.

Sdílet