Filmy pro ženy, které musíš vidět!

Máš večer sama pro sebe? Skvělé! Večer jako dělaný na typické filmy pro ženy, u kterých muži nevydrží sedět. Pozvi kámošky, nakup hromadu sladkého, dostatek vína a vzhůru na filmový maraton.

50 odstínů všeho

Co bychom to byli za magazín pro ženy, kdybychom nezačali od nejznámějšího filmu pro ženy, že jo? Mrkněte se na dva díly série 50 odstínů, za pár měsíců vyjde na DVD i třetí závěrečný díl, na který jsme psali recenzi. Trilogie 50 odstínů každopádně stojí za zhlédnutí, a to minimálně při holčičím večeru.

Komedie s Jennifer Aniston

Všechny, doslova všechny komedie s herečkou Jennifer Aniston, kterou můžeš znát třeba ze seriálu Přátelé, jsou tím pravým filmem na dámskou jízdu. Jennifer je skvělá herečka a sama si vybírá filmy, ve kterých bude hrát. Právě proto je tak úspěšná a právě proto její filmy stojí za to.

Jak přežít single

Film, který musíš vidět! Milujeme ho! Nemusíš být zrovna single, aby ses v tomto filmu našla. Bláznivá komedie, při které si každá žena minimálně jednou řekne „sakra to je o mně“. Hlavní hrdinku navíc hraje herečka z 50 odstínů.

Jedna za všechny

Další komedie, tentokrát s Cameron Diaz. Co se stane, když zjistíš, že je tvůj přítel ženatý, že má tebe jako milenku a zároveň má další milenku? Už jen ten popis je komický, viď? Mrkni na něj, s kamarádkami se určitě bude smát od začátku do konce.  

Sdílet