HOME DECOR: Přivolej si domů jaro

Ještě pár týdnů potrvá, než nás zase navštíví jaro. Dny plné sluníčka, tepla, zpívajících ptáčků, probouzející se přírody, to jsou dny, po kterých se nám tak moc stýská. Za okny si na takové počasí budeme muset ještě počkat, doma si ale jaro můžeme přivolat už teď!

Řezané květiny jsou základ

Nevím jak ty, ale my máme s jarem spojené tulipány. Řezané tulipány koupíš v obchodě za pár korun a udělají neskutečnou radost. Nejen, že celý domov provoní, ale dodají pocit, že je jaro zpátky. A přesně to náš domov potřebuje, tvůj jistě také, tak honem po práci do obchodu pro čerstvé tulipány!

Jarní úklid a obnova šatníku

Jaro si žádá jarní úklid. Chce to hlavně umýt okna, aby se do domova dostalo co nejvíce slunečních paprsků, pomalu, ale jistě také můžeš uklidit zimní oblečení a pochmurné tmavé barvy. Tvůj šatník volá po veselých jarních barvách, které budou letos také trendy barvami, takové jsou např. neonově žlutá, růžová a královská modrá.

Umělá kožešina za pár korun

Stylovým kouskem do domácnosti je umělá kožešina. Před pár lety se objevil trend kožešiny na podlaze místo koberce, odtamtud se ale postupně kožešina dostala na gauč, nebo židli k psacímu stolu. Čerpat inspiraci můžeš třeba na Pinterestu. Tip: Tvůj domov můžeš oživit i kožešinou, letos je totiž trend barevné kožešiny, oblíbená je třeba starorůžová, která s doplňky v rose gold odstínu nemá konkurenci.

Jaro, honem, pojď už k nám!  

Sdílet