Jak být krásná jako modelky Victoria’s Secret

Také tě zajímá, jaké je tajemství krásy modelek značky Victoria’s Secret? Čím to je, že jsou tak krásné, štíhlé, pleť mají pevnou, bez nedokonalostí a jejich vlasy se lesknou na 2 kilometry daleko? Prozradíme ti to.

Miranda Kerr je v souladu s přírodou

Miranda patří k již padlým andílkům značky. Její krása se ale nezměnila. Tato oblíbená a úspěšná modelka žije v první řadě v souladu s přírodou. Věnuje se každodennímu cvičení jógy, dále sází na zdravý životní styl. Do jídel přidává nejraději chia semínka, prášek z kořene maca, zelený ječmen nebo řasu chlorella.

Adriana Lima

Adriana miluje olejíčky! Nahradila jimi všechny krémy, které používala. Má po nich prý krásnější a vypnutější pleť. Pro pevné a lesklé vlasy používá lněný nebo olivový olej. Olej je podle Adriany zkrátka řešením na vše. Co se týče pohybu, Adriana není křehký andílek. Zamilovala si totiž box.

Rosie Huntington-Whiteley

Další z bývalých andílků značky Victoria’s Secret, která jde cestou zdravého životního stylu. Rosie se soustředí především na jídelníček plný zeleniny a bílkovin. Miluje smoothie a ryby. Musíme ti ale něco prozradit. Opravdovým tajemstvím krásy Rosie je voda. Rosie prý vypije až 4 litry vody! Kolik jí denně vypiješ ty?

Foto: Facebook

Sdílet