Jak odolat zakázanému ovoci?

Znáš to také, když jsi s tvým mužem na procházce parkem, projde kolem dlouhonohá blondýna v minisukni a tvůj muž, ačkoliv zrovna vyprávíš něco hrozně důležitého, se za ní v mžiku otočí? Místo toho, aby tě poslouchal, koukal jen a jen po tobě a říkal, jak jsi krásná? Kolik z nás tohle má na denním pořádku, holky? Ruku na srdce… uznejte, že my to děláme také.

Zakázané ovoce chutná nejlépe

Rčení, které je pravdivé více, než bychom chtěly, viď? Vztahy jsou hrozně komplikované. Nestačí totiž pouze najít muže, o kterém postupně zjistíme, že je ten „pravý“, alespoň si to myslíme. Po pár společných letech vztahu, a především v mladém věku, kdy ještě netvoříte rodinu, se vztah často omrzí a vyprchá z něj takové to zamilování a vášeň. Obzvlášť v tomto stadiu to vyloženě láká koukat po zakázaném ovoci a zažít trochu vzrušení.

Važ si toho, co máš doma

Nejprve si musíš uvědomit, že ta ďábelská touha po zakázaném ovoci nemusí postihnout jen tebe, ale i tvého muže. Může cítit to samé. Naše prarodiče mívali ve zvyku vše rozbité spravit a ne vyhodit. Opravdu jsi rozhodnutá váš vztah jen tak zahodit kvůli vzrušení a vášni?

Nikdo není dokonalý a každý má své chyby. Chyby a zlozvyky, které nesnášíš, zároveň ale zjistíš, že svého muže miluješ i přesto, jaké má chyby. Dokážeš si se svým mužem představit budoucnost, i přesto, že teď přítomnost zrovna není v růžových barvách? Víš, že z něj bude skvělý táta? Můžeš se na něj spolehnout? A víš, že je tu vždy pro tebe?

Vášeň a ta prvotní zamilovanost přejdou vždy. Vztah se dá okořenit i jinak, než jej vzdát a jít za jiným štěstím. Když odoláš zakázanému ovoci, získáš to pravé ovoce, která má tu správnou šťávu.

Foto: pixabay.com

Sdílet