Jaké typy kabelek by vám neměly chybět v šatníku? 


Kabelka dotváří nejen styl celého outfitu, ale je také praktickým doplňkem. Celodenní výlet si žádá jiný rozměr než společenská událost. Poradíme vám, jaké typy kabelek by ženě v šatníku neměly chybět.

Společenské psaníčko

Malá kabelka na řetízku je vhodná na svatbu, ples či romantickou večeři. Pořiďte si alespoň jedno v univerzální barvě, která tvoří většinu vašeho šatníku. V tomto případě se nemusíte bát výrazných flitrů a třpytek. Výjimečná událost si žádá výjimečný doplněk.

Kabelka psaníčko

Kabelka přes rameno

Taška přes rameno je vhodná pro ženy i muže. Nastavitelným popruhem si zvolíte pohodlí, které oceníte při pochůzkách ve městě i menším výletě. Vybírat můžete z mnoha velikostí, materiálu i barev.

Taška přes rameno

Velká kabelka do školy, do práce i na nákup

Praktická kabelka pro běžný den bude tím nejvyužívanějším kouskem ze všech. Aby vám dlouho vydržela, zaměřte se na kvalitní materiál. Barvu zvolte neutrální. Velké kabelky mívají dvě ucha, která zajišťují pohodlné nošení na rameni i v ruce. Řada výrobců nabízí elegantní i sportovní provedení, aby si vybrala každá z vás.

Velká kabelka

Luxusní kabelka

Zkombinovat ji můžete s tričkem a džínami, stejně jako s koktejlovými šaty. Počáteční investici oceníte v průběhu let, kdy kabelka bude stále jako nová. Promyslete si velikost, abyste kabelku dostatečně využila.

Batoh na výlety

Městský elegantní batůžek využijete na každém výletě. Přehlednost obsahu batohu spolehlivě zajistí vnitřní kapsy. Doporučujeme vybrat z modelu, který je opatřen zipem. Bezpečně si tak uschováte doklady či hotovost, které na cestách používáte.

Batoh

Cestovní taška

Vhodná na prodloužený víkend i do posilovny. Cestovní tašky musí být kvalitní a praktické. Výhodou je jejich nepromokavost a oddělené vnitřní kapsy. Ve vaší výbavě by tak určitě neměla chybět, i když nejste sportovní typ. Všestranné využití oceníte i během cestování letadlem, kdy taška nahradí příruční zavazadlo.  

Cestovní taška

Zdroj obrázků: Pexels a Pixabay

Sdílet