Jakým ženám se muži už neozvou? 5 nejčastějších chyb, které ženy na prvních schůzkách dělají

První schůzka je nesmírně důležitá. To, kam první rande povede, závisí minimálně způli na vás a na tom, jak na něm na svou polovičku zapůsobíte.

Pokud nechcete, aby se vám po první schůzce už neozval, vyvarujte se těchto pěti chyb. Takovým ženám se totiž bude chtít každý normální muž vyhnout obloukem.

Na schůzce nezavře pusu

Annoyed Matthew Mcconaughey GIF - Find & Share on GIPHY

Mnoha mužům připadá upovídanost do jisté míry roztomilá. Ale pokud se za celou schůzku nedostanou ke slovu a po celou dobu musí poslouchat ženin zdlouhavý a k smrti nudící monolog, bude mít žena štěstí, pokud to s ní vydrží do konce schůzky a neuteče ještě před večeří.

Na prvním rande je lepší mluvit méně. Nejen kvůli etiketě, ale i kvůli vlastní bezpečnosti. Vybalit na skoro neznámého muže všechny své osobní informace se opravdu nemusí vyplatit.

Během hovoru se snažte klást více otázek, ptejte se na názor a dejte muži prostor vyslovit na věc vlastní názor.

Mluví o bývalých partnerech

Domluvila jste si rande naslepo, ale ten chlapík se vám ani za mák nelíbí? Začněte vyprávět o svém bývalém a garantujeme vám, že muž za chvíli sám od sebe vezme nohy na ramena.

Pokud se vám ale ten muž zamlouvá, raději si historky o bývalých nechtě na později. Nebo ještě lépe, nemluvte o nich vůbec.

Po zmínce o bývalém partnerovi se s ním snad každý muž začne podvědomě srovnávat. A ať už řeknete cokoli, nenapravíte to. Jestliže budete o svém ex mluvit v dobrém, chopí se vašeho současného objevu podezření, že jste do něj stále zamilovaná. A když si naopak postěžujete, bude se muž zase obávat, že jste příliš náročná a brzy začnete vidět chyby i na něm.

Mluvit o bývalých je prostě dobrý nápad jen v případě, že se chcete toho současného partnera zbavit.

Neupřímná, snažící se zapůsobit

Too Bad Oh No GIF - Find & Share on GIPHY

Před schůzkou s někým, kdo se vám opravdu líbí, můžete být vážně nervózní. To se pak může projevit napjatým úsměvem a přílišnou snahou udělat dojem (třeba příliš emotivním smíchem po každém jeho žertu). Takové chování ale může muži připadat falešné a on začne pochybovat o upřímnosti vašich citů.

Nikdo se nechce stýkat s někým, kdo předstírá, že je s někým, kým ve skutečnosti není. Hlídejte své reakce a nepřehánějte to s projevy náklonnosti. A pokud cítíte nervozitu, raději to muži narovinu přiznejte.

Serióznost sama

Máte jasno v tom, čeho chcete v životě dosáhnout? Máte velké plány a přesnou představu ohledně toho, co přesně chcete jak od muže, tak od života? To je super.  Jen to všechno na muže nevybalte hned na prvním rande.

Budete sice vypadat rozumně a vyspěle, ale na počátku každého vztahu se všichni chtějí i trochu bavit, ne hned řešit problémy každodenního života. J

Hledající vysněný ideál

Když sebereme sílu vstoupit do nového vztahu, slibujeme si, že tentokrát už bude všechno dokonalé. Přejeme si to tak moc, že můžeme začít muže „tlačit“ do role vysněného partnera. Na první schůzce ho vyzpovídáme a snažíme se potvrdit si, že je tím pravým, s kým můžeme konečně začít šťastný život.

Pod tlakem se ale nikdo necítí dobře. A tak, i kdyby to nakrásně byl právě ten ideální princ, po kterém toužíme, vezme po takovém pohovoru rychle kramle.

Sdílet