Kam pro kvalitní potraviny a alkoholové nápoje?

Chystáte se na obměnu jídelníčku ve Vaší restauraci a rádi byste nabídli hostům také lahodné pochoutky ze španělské kuchyně?

Nabídněte hostům Vaší restaurace španělské delikatesy

Španělská kuchyně je skutečně bohatá na nejrůznější delikatesy. Spojuje je výjimečná chuť, kvalita i nezaměnitelná vůně. Z pestrého portfolia si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. V nabídkovém katalogu najdete takové španělské delikatesy, jako jsou paštiky, džemy, nakládaná zelenina, luxusní sladkosti trurrón či vynikající mandle. Díky e-shopu prodejny BMC Brno www.bmcbrno.cz může také v našich končinách ochutnat to, co si rádi dopřáváte během Vaší dovolené u moře. Zachutnaly Vám ve Španělsku chobotničky na galicijský způsob či tradiční či španělský paprikový salám Chorizo Extra Tello? Nečekejte na další prázdninový pobyt ve Španělsku a dopřejte si tyto a mnohé další typické delikatesy pro Španělsko také kdykoliv během roku v České republice.

Nepřehlédněte ani kvalitní španělská vína

Španělsko však díky své výhodné poloze je považováno také za předního dodavatele a producenta vín na světě. Vyniká především pěstováním a výrobou červených španělských vín. Vína z nejvýznamnějších vinařských oblastí a sklepů se stanou chloubou Vašeho vinařského lístku. Do tradiční podzimní ochutnávky moravských vín můžete jako zajímavost zařadit také vína odrůd Tempranillo, Garnacha, Syrah nebo Merlot. Nejvyšších hodnot dosahují především vína s označením GRAN RESERVA. Tato vína zrají minimálně dvacet čtyři měsíců v barikových sudech a až tři roky v lahvích. Nenechejte se dlouho pobízet a doplňte zásoby například o vína z vinařství Bodegas Lagunilla, Bodegas El Coto de Rioja nebo Hacienda Marqués de la Concordia.

Sdílet