Kam v Praze vyrazit za filmovým večerem?

Milujete filmy, ale sledování v domácím prostředí pro vás nemá takovou atmosféru jako velké filmové plátno s balíčkem popcornu na klíně? Pak vás jistě nadchne celá řada možností, jak si užít neopakovatelný filmový zážitek přímo v centru Prahy. Některá možná již budete znát, jiná pro vás budou překvapením. Stačí si jen zvolit místo, které pro vás bude mít tu nejlepší atmosféru a užít si svůj veřejný filmový večer naplno s rodinou či přáteli.

Užijte si atmosféru multikina i letního kina

Letní období nabízí pestřejší možnosti při výběru prostředí pro filmový večer. Můžete totiž kromě velkých kinosálů vybírat i z nabídky letních kin, která jsou umístěna ve venkovním prostředí. Při teplých letních večerech vytváří i romantickou atmosféru. Někomu však naopak vyhovuje spíše moderní technické prostředí uvnitř kinosálu. Multikina v Praze nabízejí dokonce i několik variant při výběru sledovaného filmu a mnohem pestřejší výběr občerstvení.

Letní kina nabízejí stále více nadstandardních služeb

Pro srovnání můžete navštívit obě místa a později porovnat, jaký zážitek pro vás byl příjemnější. Letní kina se snaží dohnat atraktivitu multikin nabízenými nestandardními službami. Například v Holešovicích můžete navštívit letní kino docela zadarmo. Na Výstavišti zase ke sledování filmu dostanete sluchátka a tak se nemůže stát, že vás bude někdo rušit a kazit váš filmový zážitek. Často navštěvovaný je i takzvaný Kinobus, který má upravenou promítací techniku a nabízí celkem 200 míst k sezení.

Po filmovém večeru však možná budete toužit po blízkém ubytování a v takovou chvíli vám jistě přijde vhod pražský hotel Belvedere, který je v blízkosti centra a přitom zachovává dostupné ceny za ubytování.

Hotel s příjemnou atmosférou a vstřícnými službami

Situovanost hotelu a dostupná cena nejsou jedinými výhodami. Moderně vybavený interiér nabízí hned několik možností ubytování a to jak jedincům, tak i celým rodinám ve speciálních apartmánech. Najdete zde i pokoje s bezbariérovým přístupem nebo speciálně upravené pokoje pro alergiky. Stravovat se můžete v místní restauraci japonského stylu. Pro pracovní cesty je tu určený dokonce i moderně vybavený konferenční sál, který pro zdokonalení zážitku z firemní akce nabízí i catering či plnohodnotné technické vybavení usnadňující celý průběh konference pro pořadatele i návštěvníky.

TIP: a co dělat ve dne? Podívejte se na tyto tipy na netradiční místa a udělejte si zajímavý výlet.

Sdílet