Kokosový olej jako zázrak přírody

Příroda je nejsilnější ve všech ohledech, o tom jsme se už všichni přesvědčili. Můžeš si koupit klidně ty nejdražší kosmetické produkty, co existují, nic z toho se ale nevyrovná přírodním pomocníkům krásy, které jsou mimochodem k sehnání za pár korun. Mezi takové patří třeba kokosový olej.

Jako bělící pasta na zuby

Mrkni na různé recenze na internetu. Opravdu je to vyzkoušený způsob, jak o pár odstínů zesvětlit odstín tvých zubů. Kokosovým olejem potři zuby a pár minut nech tvou novou pastu působit. Opakuj denně a už po pár týdnech uvidíš výsledky.

Jako hydratační kúra na vlasy

Kokosový olej se nejvíce používá jako hydratační kúra na velmi zničené vlasy. Vím, o čem mluvím, mé vlasy jsou z častého barvení a zesvětlování hrozně zničené. Kokosový olej je ale dal do pořádku. Vlasy jsou hebké, hydratované a více poddajné.

Jako maska na obličej

Kokosový olej je vhodný pro problematickou a suchou pleť. Suchou pleť krásně promastí a můžeš dát sbohem tzv. šupinkám na tvém obličeji. Vhodný je také ale pro problematickou pleť. Některé ženy tvrdí, že pravidelné používání kokosového oleje předchází tvorbě akné a také při hojení jizviček po akné.

Spálená kůže

Tohoto pomocníka využiješ i na hojení ran. Kokosový olej ti pomůže k rychlejšímu hojení jizev, ale také při spálené kůži např. od sluníčka. Navíc tvou kůži příjemně provoní a tak na tu bolest, kterou ti sluníčko způsobilo, alespoň trochu zapomeneš.

Foto: pixabay.com

Sdílet