Konferenční prostory Brno

Potřebuje místo pro uspořádání konference, školní, obchodního setkání či dalších významných akcí? Máme pro vás nabídku Konferenčních prostor v moravské metropoli. Pronájem sálů k pořádání nejrůznějších společenských a kulturních akcí je v dnešní době velice oblíbené. V Brně si místo pro konání plesu určitě vyberete.

V Brně nabízíme rozmanité a krásné prostory nejen pro plesy, ale také pro společenské večery, firemní večírky, svatby, obchodní setkání, školení, konferenci, workshop, výstavu, přednášku či produktovou prezentaci. Chybět nesmí ani pronájem pro oslavy narozenin.

Pro svou konferenci a jiné akce si můžete vybrat ze tří prostorů:

Velký sál

Velký sál v Brně nabízí úžasný a velký prostor pro pořádání společenských i firemních akcí. Disponuje kapacitou 200 osob. Sál je vybaven nejmodernější audiovizuální technika, která je doplněna vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici je také prezentační technika. Každý jistě ocení klidné prostředí, takže nebudete ničím rušeni.

Součástí velkého sálu je i bar s obsluhou, který nabízí až 30 míst k sezení. Bar můžete i využít k firemní prezentaci nebo oddělenému rautovému pohoštění. Výhodou je, že si můžete uspořádat sál podle vašich požadavků.

Dle Vaší představy bude připraveno i občerstvení, které pro vás připraví místní šéfkuchaři. Pro zajištění obědů a večeří je možnost využít hotelovou restauraci. Zajistit se může i hudební produkce a živá hudba.

Konferenční salonek

Konferenční salonek je ideálním prostorem pro konání seminářů, workshopů, oslav, svateb a dalších setkání, při kterých kladete důraz na dostatečné soukromí. Tento salonek je určen pro 50 lidí. K vašim potřebám je možné použít i vybavení, jako je bezdrátové připojení Wifi, projektor s plátnem a flipchart. K pronájmu konferenčního salonku je možné objednat i catering.

Hotel Gregor

Hotel Gregor disponuje skvělým spojením historickou částí Brna a brněnského výstaviště. Centrum je pouze 10 minut autem od hotelu. Hotel se nachází uprostřed centra městečka Modřice. K ubytování můžete využít celkem 15 pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením televizí a Wifi bezdrátovým připojením. Výhodou je bezplatné hotelové parkoviště. Ubytovaní hosté mají možnost využít snídani formou švédských stolů.

V hotelu je k dispozici velký společenský sál, který má kapacitu 200 osob. Je vhodný pro pořádání velkých svateb, oslav a firemních školení. Využít můžete také menší salonek s kapacitou 50 osob a hotelová restaurace. Celková kapacita hotelu je 350 osob.

Hotel Gregor také nabízí:

  • parkovací bezplatná místa
  • vlastní restaurace
  • venkovní letní zahrádka
  • milý přístup personálu

Sdílet