Krása, přivýdělek i zábava v jednom

Zajímáte se o kosmetiku a její trendy? Uvažovali jste někdy o tom stát se kosmetičkou nebo pracovat s kosmetikou a zároveň být, jak se říká, na volné noze, zkrátka nezávislí? Registrujte se na Avonjob.cz a staňte se Avon Lady nebo Avon Gentlemanem. Členstvím získáte velkou řadu výhod.

Je to zdarma

Jednou z hlavních výhod je, že registrace i členství je zcela zdarma bez jakýchkoli dalších poplatků, samozřejmě se nezavazujete k žádnému minimálnímu odběru kosmetických přípravků ani ničemu podobnému. U Avonu máte možnost rozjet své vlastní podnikání. Svým členkám a členům nabízí možnost si zdarma založit svůj on-line obchod, který si budete spravovat sami. Není to nic těžkého a práce pro Avon se stane vaším koníčkem. Zjistíte, že vše je velmi jednoduché a efektivní.

Naučíte se vše potřebné

K úspěchu vám dopomůžou různá kosmetická a marketingová školení, která Avon pro své registrované členy pravidelně pořádá, a to zcela zdarma. Pokud nejste rozená kosmetička, v rámci školení, která vedou odborníci ve své branži, získáte dostatečné znalosti o kosmetice, které vás významně obohatí. Dále se dozvíte, jak správně vést svůj on-line obchod, jak oslovit nové členy nebo klienty a mnohé další informace. Kosmetika je opravdu pro každého. Ženy, muže, mladé i starší. Díky Avonu navážete nové vztahy, ať už kolegiální, kamarádské nebo i partnerské. Jedná se totiž o společnost, která své produkty i služby distribuuje přímo, a to po celém světě.

Registrujte se právě teď

Dalším důvodem, proč je výhodné stát se Avon Lady nebo Avon Gentlemanem je, že se o veškerých novinkách a trendech dozvíte vždy jako první a dokonce si nové výrobky můžete i jako první vyzkoušet. Co je na registraci pro některé možná to nejlepší, že na veškeré produkty Avon můžete nakupovat se slevou až 30 %. Navíc při registraci na Avonjob.cz dostanete ještě dárek navíc zdarma. Nad otázkou, proč se stát Avon Lady nebo Avon Gentlemanem si už nemusíte lámat hlavu. V rámci registrace dostanete uvítací balíček, každý měsíc obdržíte katalog zdarma a veškeré výhody včetně doručení objednávky až k vám domů.

Sdílet