Letní a stylová ochrana přes sluncem: sezóna klobouků je v plném proudu

Tvář nejúčinněji ochráníte před nepříjemným spálením od slunce nebo vznikem pigmentových skvrn pokrývkou hlavy. Vyberte ale takovou, která vám bude navíc slušet, a během léta ji můžete univerzálně kombinovat.

Dámský slaměný klobouk pokaždé jinak

Ideální volbou pro horské letní dny na dovolené, zahradě i festivalu, je slamáček. Důležitá je správná velikost. Vybírejte podle obvodu temene hlavy. Neměl by padat, ani být příliš těsný. Během zkoušení v obchodě si jej ponechte na hlavě několik minut, abyste si byla jistá, že vám v předklonu nepadá a nebude mít otlačený jeho obvod na čele.

Aby byl doplněk co nejvíce univerzální, vyberte přírodní béžový odstín bez nalepeného textilu. Mašli nebo šátek si dodatečně můžete na klobouk, dle příležitosti, navázat.

Unisex varianta pro vás a vašeho partnera

Můžete vybírat z široké nabídky dámských klobouků s kruhovou krempou nebo unisex variant. Během dovolené s partnerem si klobouk můžete navíc střídat. Univerzální barva i střih se hodí ke každému outfitu a vy tak během cestování ušetříte místo v kufru.

Kšiltovka. Volba nejen pro sportovce

Pohodlí během aktivní dovolené vám zajistí kšiltovka. Aby se dala kombinovat k různému typu oblečení, vyberte univerzální barvu. Kromě klasické černé a bílé můžete zvolit khaki nebo šedou variantu.

 Letní čepice pro maximální pohodlí

Lněná pokrývka hlavy pro romantické duše. Díky pevnému přírodnímu materiálu vás bude klobouk provázet několik sezon. Například háčkovaný vzor je nejenom zajímavým designovým prvkem, ale současně výrazně zvyšuje jeho vzdušnost. Další výhodou letní čepice je možnost praní při teplotě do 40 °C.

Sdílet