Meghan Markle konečně odhalila pohlaví svého nenarozeného dítěte. Vychovávat ho prý ale bude “genderově neutrálně”.

Meghan, vévodkyně ze Sussexu, uspořádala dětskou oslavu na počest prvního dítěte, které spolu s princem Harrym čekají. Na oslavě všem hostům slavnostně prozradila pohlaví miminka.

Meghan, vévodkyně ze Sussexu, uspořádala dětskou oslavu na počest prvního dítěte, které spolu s princem Harrym čekají. Na oslavě všem hostům slavnostně prozradila pohlaví miminka.

„Těhotenský večírek“ se konal v New Yorku jen pár týdnů před termínem porodu. Meghan na něj pozvala všechny své slavné kamarádky a mnoho jiných významných osobností. Nechyběla tu Natalie Portman, Abigail Spencer nebo Jessica Brownstein, s kterou se Meghan už roky kamarádí.

Porodit by Meghan Markle měla už v dubnu. Až dosud pohlaví dítěte ale nikdo kromě rodičů neznal – oba ho před veřejností pečlivě tajili. Informaci o pohlaví miminka prozradila Meghan až na večírku v New Yorku. Hned nato ji otiskly britské bulvární noviny.

Podle britských novin The Sun oznámila vévodkyně hostům přímo na oslavě, že čeká chlapečka. Tajný zdroj, pravděpodobně jeden z hostů, dále pro noviny uvedl, že ačkoli Meghan čeká chlapce, nemá v plánu dětský pokoj vymalovat modrou barvou. Své dítě totiž nechce vychovávat podle genderových stereotypů. Takový přístup k výchově prý pokládá za přežilý.

Vévodyně Meghan je zastánkyní “genderově neutrální” výchovy.

Co myslíte? Bude z Meghan dobrá maminka? A jak se stavíte k genderově neutrální výchově vy?

Sdílet