Oslav výročí originálně

Existují dva tábory – jeden slaví snad všechna možná výročí, co jdou slavit. Druhý tábor výročí neuznává a je názoru, že každý den by se měl prožít tak, jako kdyby nějaké výročí bylo. Ať už se řadíš do jakéhokoliv tábora, jednou za čas přijde den, který tak i tak oslavit budeš chtít. Proto ti přinášíme tipy, jak ho oslavit originálně, aby byl nezapomenutelný.

Roční výročí  

Další rok spolu, bok po boku. To by se přeci mělo oslavit ne? Aby sis i ty uvědomila, co pro tebe tvůj partner znamená, mrkni na různé DIY nápady na originální dárek. My jsme si nejvíce zamilovali velkou sklenici, ve které schováš na malé barevné lístečky 100 důvodů, proč svého přítele miluješ. Co na to říkáš?

Jubileum s tvou nejlepší kamarádkou

Už je to 10 let, co jste nejlepší kamarádky. Některé kamarádství přijde tak rychle, jako odejde. Proto je důležité vážit si takového, které zůstalo po tak dlouhou dobu. Vyražte spolu třeba na dámskou jízdu do Paříže nebo Barcelony.

Výročí na nevýročí

Slavit výročí na ten “Den D” je očekávané. Co ale všechny (ať už je to přítel, kamarádka, kamarád nebo sourozenec) překvapí, bude slavit výročí na den, kdy vlastně žádné není. To je to pravé překvapení. Buď originální!

Výročí rodičů

Rodiče tě vychovali, dali ti veškerou svou lásku a celý život ti poskytují zázemí a podporu. Nebylo to s tebou jednoduché, ostatně jako s žádným dítětem. Překvap je a kup jim wellness víkend pro dva nebo společný výlet pro vás všechny.

Sdílet