Praktický návod, jak svému miláčkovi připravíte nejlepší narozeniny

A je to tady. Váš partner bude mít narozeniny a vy si nevíte rady s výběrem dárku. Pokud máte pocit, že „už všechno má”, udělejte to pro tentokrát úplně jinak a dopřejte mu zážitek, na který jen tak nezapomene. Možná se budete divit, ale nemusí se jednat o nic extrémního či adrenalinového. Muže potěšíte i tak, že mu uděláte hezký večer. Na co byste rozhodně neměla zapomenout?

Láska prochází žaludkem

Jak je to dlouho, kdy jste mu naposledy připravila jeho nejoblíbenější jídlo? Jestliže jste svého partnera v tomto směru trochu zanedbávala, napravte to. Anebo se pusťte do experimentu a potěšte jeho chuťové pohárky něčím netradičním. Většina mužů jsou vděční strávníci a miluji jídlo připravené doma. Riziko neúspěchu je tedy naprosto zanedbatelné.

TIP: Pokud vám tančení kolem plotny nic moc neříká, objednejte chutný fast food, nebo si zajděte do restaurace.

Není nad relaxaci u dobrého filmu

Co s načatým večerem? Váš miláček jistě ocení, když se s ním podíváte na snímek, o kterém se vám už minimálně desetkrát zmínil, ale protože daný žánr není vaším šálkem kávy, úspěšně jste se mu vymlouvala. Tím, že s ním shlédnete bezduchou akční řežbu (či cokoliv jiného, co vám není po chuti) a budete se u toho usmívat od ucha k uchu, ho zaručeně potěšíte. Ale třeba máte štěstí a preferuje stejnou kategorii filmů jako vy.

Skleničkou dobrého vína nic nezkazíte

Na alkohol pozor – jeho přemíra by mohla způsobit rychlý konec dobře načatého večera. Tvrdému se proto raději vyhněte a raději si dopřejte pár skleniček kvalitního vína. To poslouží jako “icebreaker” a přispěje k tomu, abyste se ještě o něco více uvolnili.

Dopřejte mu nevšední milování

Jak by se vašemu partnerovi líbilo, kdybyste si na sebe vzala dámské sexy prádlo? Jeho narozeniny, představuji perfektní příležitost, kdy se můžete nasoukat do něčeho opravdu rajcovního. Co přijde potom, když už na vás a vaší fantazii. Vždyť jste to právě vy, kdo ví nejlépe, co se vašemu muži líbí.

TIP na závěr: Sexy soupravy za skvělé ceny najdete například na www.trenyrkarna.cz.

Sdílet