Tetování jako součást moderní doby

Rozešla ses zrovna se svým dlouholetým přítelem? Zemřel ti někdo blízký? Toužíš po něčem, co ti bude stále připomínat, že musíš být silná a statečná? Vyzkoušej tetování, které bude součástí tvého těla, tvého života. A nemusíš se bát, tetování je totiž součástí moderní doby.

Starší odsuzují, mladí milují

Naši prarodiče, nebo i rodiče byli vychováváni v jiné době. V době, kdy jen nosit náušnice bylo známkou rebelství. Často tetování nechápou a koukají na něj s nevěřícným pohledem. Naštěstí, tetování nebudou nosit oni, ale ty. Nemusí tě zajímat jejich názor.

Citáty, symboly

Já sama jsem se pro své první tetování rozhodla v období, kdy jsem ukončila dlouholetý vztah, musela jsem se postavit na vlastní nohy a odstěhovat se do neznáma. Od té doby mě životem doprovází tetování tři holubice, za každého člena mé rodiny, která je takto pořád se mnou. Velmi oblíbené jsou citáty, které ti dodají odvahu, nebo čínské symboly, které mají o to větší význam.

A co zaměstnavatel?

Ještě před pár lety byli zaměstnavatelé pobouřeni tím, že si jejich zaměstnanec udělal tetování. Nutili je tetování zakrývat a považovali to za překážku v práci. Teď? Tetování jsou součástí moderní doby a zaměstnavatelé si to moc dobře uvědomují. I velké firmy musí jít s dobou. Nemusíš se tak bát, že by tě po příchodu do práce s novým tetováním čekalo dlouhé vyslýchání na koberečku u nadřízeného.

Foto: pixabay.com

Kateřina Prokopová
Jsem šéfkou magazínu MAXGIRL a starám se o to, aby si zde každá žena přišla na své. Ráda trávím čas se svou rodinou, miluji cestování a svou práci!

Sdílet