Tipy na výlety za hubičku

Letní počasí nás teď bude s největší pravděpodobností provázet každým dnem. Je škoda takového počasí nevyužít, a tak určitě vyraž s tvou drahou polovičkou nebo nejbližšími přáteli na nekonečně mnoho výletů. Zažiješ tak skvělé dobrodružství, sesbíráš nezapomenutelné zážitky a prožiješ léto, které ti udrží dobrou náladu po celou zimu. Máme pro tebe tipy na výlety za hubičku, aby léto nezruinovalo tvůj bankovní účet.

Národní parky

Dejte si s tvou partičkou tour de národní parky. Příroda v nich je nádherná a hlavně člověkem nedotčená. Aby tyto túry nebyly nudné, okořenit si je můžete hospůdkami, kterých po cestách potkáte mnoho. Tyto výlety jsou finančně nenáročné, za to fyzicky velmi náročné. Získáš ale svaly a pevné tělo, pokud si vybereš např. KRNAP, kde se budeš procházet po vrcholcích hor, získáš také krásné opálení.

Hrady, zámky

Návštěva hradů a zámků patřila na školách k těm méně oblíbeným výletům, že jo? Jenže postupem času kdy stárneme, nám dochází, že historie našeho státu patří mezi nejzajímavější a dokážeme více ocenit architekturu i zajímavosti o panovnících České země. Když už si nebyla pozvaná na královskou svatbu, tak aspoň se vyfoť v zámeckém parku. Aspoň tak budeš na chvilku princeznou.

Piknik v přírodě

Zapomeň na různé festivalové akce, které jsou sice zábavné a nezapomenutelné, ale s přáteli v podstatě neslyšíš vlastního slova a jsou finančně náročné. Mimochodem, pamatuješ si všechny festivaly, které si s přáteli absolvovala? Alkohol tyto vzpomínky zničil, viď? Vsaď s tvou partičkou přátel na piknik v přírodě, kde si můžete třeba zahrát společenské hry, nebo jen tak posedět, popít šampaňské a různé drinky a zavzpomínat nebo probrat novinky.

Sdílet