Jak úspěšně odstartovat ráno?

My ženy jsme od přírody více náladové, než jsou muži. Abychom to monstrum v nás dokázaly ovládnout po celý den, potřebujeme, abychom úspěšně odstartovaly krásné ráno, a to s dobrou náladou. Poradíme ti, jak takové nálady docílit!

Voda s citronem

Ještě předtím, než do sebe napumpuješ hektolitry kávy, připrav žaludek na další den pomocí vody s citronem. Voda by měla být vlažná. Uvidíš, že tě to příjemně probudí tebe i tvé tělo.

Při líčení trochu zábavy

Ověřený způsob, jak získat dobrou náladu, která se tě nezbaví po celý den, je smích! Vem si s sebou do koupelny tablet, notebook, nebo jen telefon a pusť si seriál, který tě zaručeně rozesměje. Na nás takto působí třeba seriál Přátelé, Jak jsem poznal vaši matku nebo Nová holka, u které se řehtáme od rána do večera.

Hudba

Nemusíš mít hudební cítění, aby si tě hudba získala. Zapomeň na vážnou hudbu v podobě Mozarta, nebo Smetany (ačkoliv jsou pro nás oba dva bohové), vsaď na pozitivní hudbu, která tě nadopuje pozitivní energií, se kterou zvládneš další pracovní den.

Kááááva

Konečně přišla na řadu naše nejlepší kamarádka. Nikdy nás nenechá ve štychu, vždy je na ní spoleh, vždy nám dodá potřebnou energii a nedokážeme si bez ní představit ani jeden den – káva! Aby sis svou kávu vypila v klidu a nevyrušovaně, raději jdi do práce o trochu dřív, můžeš při ní vyřídit třeba emaily. Pití ranní kávy je ale rituál, který se nesmí uspěchat, zato se ale musí vychutnat.

 

Sdílet