Výlet do vašeho šatníku. Provází vás osobní stylistka

Několikrát jste prošli všechny police ve skříni, znovu a znovu berete do rukou ramínka s oblečením. oblečení vám připadá nemoderní, máte pocit, že vám nesluší nebo že upozorňuje na nedostatky vaší postavy. S osobní stylistkou už nikdy nebudete mít dojem, že nemáte, co na sebe!

Dokonalé vystupování, profesionální oblékání

Téměř v každé profesi je třeba udělat dobrý dojem. Na vaše obchodní partnery, dodavatele, klienty. Je třeba působit jako osoba, která zná své silné stránky. Jen takové osobě se s důvěrou svěří důležité obchodní úkoly. A jak vše začíná? U vaší image. Lidé poslouchají, co jim říkáte, lidé vnímají vaše držení těla i parfém. To ano. Ale na co se podívají jako první? Na vaše oblečení! Jen několik vteřin máte na to, abyste udělali dobrý dojem. A kde je dobrý dojem jsou i úspěšné obchody. Nevíte jak na to? Snadná pomoc. K dispozici je vám osobní stylistka!

Profesionální služby stylistky

Profesionální stylistka, která má bohaté zkušenosti v oboru vám pomůže jako vaše nejlepší kamarádka. Ukáže vám, jaké barvy vám sluší, jak kombinovat střihy, jaké kousky si vybírat. Nezáleží na tom, aby oblečení bylo drahé a od věhlasných značek. Záleží na tom, abyste našli svůj styl. Průvodkyní na cestě k vašemu stylu bude profesionální stylistka Lenka z Prahy. Už po jednom setkání budete vědět, jak se obléci, aby vám bylo příjemně, ale abyste světu ukázali svou vnitřní krásu. Vaši osobnost přikryje ten nejlákavější dárkový papír.  Už nebudete nenápadní, už nebudete působit nudně a nejistě. Najednou se objeví sebevědomá osoba, která ví, co jí sluší. Naučíte se vybírat oblečení v obchodech, budete umět roztřídit domácí skříň a budete vědět, které kusy oblečení podtrhují vaši krásu.

Komu služby osobní stylistky pomáhají

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Služby pomohou každému, kdo chce dělat oblečením ten nejlepší dojem. Stojíte nešťastně před skříní, a nakonec sáhnete po riflích a triku? Rychle za osobní stylistkou! Služby poskytuje ženám i mužům a k dispozici je i firmám. Profesionálové všech oborů potřebují dělat na obchodní partnery ten nejlepší dojem, stejně jako se obyčejné ženy chtějí líbit. Správný výběr oblečení je důležitý pro každého!

  • Osobní stylistka vás navštíví u vás doma a pomůže u šatníku.
  • Osobní stylistka vás provede zásadami slušivého oblékání během zábavného kurzu.
  • Osobní stylistka vám pomůže s nakupováním a výběrem oblečení.
  • Osobní stylistka se o vás postará v příjemném prostředí pražského módního butiku, kde s výběrem oblečení nemusíte spěchat a získáte cenné rady.

Sdílet