Zaručený způsob, jak urychlit růst vlasů

Komplikovaný rozchod s dlouholetou láskou, změna práce, nebo uzavření jiné životní kapitoly ženy často řeší velkou změnou vizáže. A nic vám nezmění celkovou vizáž natolik, jako změna účesu. Z dlouhých vlasů se stane krátký stylový sestřih na mikádo, nebo dokonce ještě kratší. Po nějakém čase ale mnoho z nás zjistí, že dlouhým vlasům se nic nevyrovná. Jak docílit toho, abychom získaly dlouhou hřívu zpět, a pokud možno v co nejkratší době?

Zapomeňte na drahé doplňky stravy

Na trhu je nespočet druhů doplňků stravy a vitamínů, které by měly podporovat růst zdravých vlasů a slibují hory, doly. Na „vlastní vlasy“ jsme vyzkoušely různé druhy a můžeme ti říct, že nejvíce nám zabral obyčejný Biosil, který koupíš v lékárně za 60 – 70 Kč. Biosil dodá vlasům potřebné vitaminy, které jsou ke zdravému růstu klíčové, a zároveň nezruinuje tvoji peněženku.

Zázrak jménem Milva

A teď ti prozradíme tajemství, jak získat zpátky svou dlouhou hřívu během několika měsíců. Tento zázrak se jmenuje Milva. Jsou to šampony s chininem, který urychluje růst vlasů a napraví i ty nejvíce poškozené vlasy. Nemusíš se bát, tohle není žádná reklama, Milva šampony máme odzkoušené a patří mezi stálice v naší koupelně. Jako důkaz ti přikládáme fotku, Milva opravdu funguje! Navíc ani u tohoto kouzelného přípravku nehrozí, že by tvoje peněženka zůstala prázdná. Koupíš ji totiž za 170 – 200 Kč. Tip: Doporučujeme ti k šamponu zakoupit i kondicionér, který pomůže při rozčesávání vlasů a prodlouží účinky chininu.

Kokosový olej

Další pomocník, bez kterého se neobejdeme. Zábaly z kokosového oleje pomáhají na naše kadeře ze všeho nejvíce! Krásně vlasy promastí, dodá jim lesk, hydrataci a další potřebné živiny.

Čistá voda

Zní ti to jako nesmysl, že obyčejná voda pomůže k urychlení růstu vlasů? Opak je pravdou. Není novinkou, že bychom denně měly vypít 2,5 litru vody. Málo která z nás takové množství dodržuje. Vodu ale nutně potřebují také tvoje vlasy a pleť. Můžeš tak používat nespočet přípravků na podporu růstu vlasů, bez dostatku vody ale nebudou mít takové účinky.

Držím palce, ať je z tebe brzy dlouhovláska!

Foto: archiv autorky

Kateřina Prokopová
Jsem šéfkou magazínu MAXGIRL a starám se o to, aby si zde každá žena přišla na své. Ráda trávím čas se svou rodinou, miluji cestování a svou práci!

Sdílet