Zbytečné hádky – dopřejte si prostor

Jsi žárlivá, manipulativní a často hysterická? Tyto tři vlastnosti muži naprosto nenávidí. Pokud chceš předejít zbytečným hádkám, které často vedou k rozchodu. Pokud se tento scénář opakuje vícekrát, bohužel chyba bude v tobě. Pomůžeme ti jak tomu předejít.

Nedělej hysterické scény

Určitě si viděla alespoň jeden film, ve kterém vystupovala typická hysterická žena, která nonstop dělala scény všeho druhu, podezírala svého muže a pořád dokola fňukala, jak je k ní svět zlý. Ruku na srdce, kolikrát se ti stalo, že sis říkala, že ses zachovala stejně jako ta příšerná žena z filmu?

Prostor

Možná ti to nepřijde jako dostatečný důvod k tomu, proč by se z této maličkosti měl do budoucna stát velký problém. Opak je ale pravdou. Smiř se s tím, že muži chodí na fotbal, hokej a různé sporty, pořádají pánské jízdy, kdy hrají xbox a s kámošema jen tak popíjí pivo, místo toho, aby tě tvůj milý pozval na romantickou večeři. Oni také musí pochopit naše dámské jízdy, zběsilé nákupy a nepochopitelné konverzace o tom, že tvá kámoška si koupila nejhnusnější sukni na světě.

Dopřát si dostatek prostoru jeden k druhému je to nejlepší, co pro váš vztah můžete udělat. Oba tak budete mít dostatek času na své zájmy a své vlastní životy, zároveň se na sebe budete těšit a navzájem si vyprávět zážitky z celého dne třeba u té romantické večeře.

Foto: pixabay.com

Kateřina Prokopová
Jsem šéfkou magazínu MAXGIRL a starám se o to, aby si zde každá žena přišla na své. Ráda trávím čas se svou rodinou, miluji cestování a svou práci!

Sdílet