Zdravá výživa pro lepší zítřky

Pojem zdravá výživa je v současné době velmi probírán téměř ve všech oblastech týkajících se zdravého životního stylu. Valné většině populace totiž dochází, že devastovat si své zdraví prefabrikovanými výrobky se jednou přece musí vymstít. A také že ano. Rozptyl civilizačních chorob spojených s nezdravým stravováním je více než rozmanitý a je jen otázkou času, kdy se alespoň jedna z těchto chorob neobjeví u každého jedince. Pokud tedy i vy již víte, že svému tělu můžete dopřát lepší potraviny, díky kterým budete nejen zdravější, ale také šťastnější, zkuste si začít vybírat opravdu takové potraviny, které si na zdravý či BIO produkt pouze nehrají. Zajímá vás, z čeho všeho můžete vybírat?

Vyzkoušejte blahodárný čekankový sirup

Víte jak moc revolučním sladidlem je čekankový sirupPokud ne, rádi vám to prozradíme. Čekankový sirup je vyroben z kořene čekanky a to dokonalou patentovanou výrobou. Pyšní se vysokým obsahem vlákniny a jeho glykemický index je mnohem menší než 5. Navíc obsahuje až 15 krát méně sacharidů než například javorový či agávový sirup. Zajímá vás, na co ho můžete použít třeba ve vaší kuchyni? V tom případě vás jistě potěší, že ho jako každá správná hospodyňka budete moci využít pro studenou i teplou kuchyni, respektive ke slazení palačinek, dezertů, zmrzlin a také ho můžete využít při pečení buchet, koláčů, bábovek a spoustu dalšího. Zachutná vám ale rozhodně i čekankový sirup v kombinaci s blahodárným japonským čajem Matcha, který se postará o pořádnou vzpruhu kdykoliv, budete-li pociťovat známky únavy.

Bylinné bonbony, raw i superpotraviny

Kromě jiného jsou v sortimentu naší zdravé výživy zahrnuty i bylinné ricola bonbony, které osvěží váš dech a navíc vás i potěší jejich čistě přírodním složením. V nabídce naleznete také různé raw potraviny, třeba v podobě chutných tyčinek anebo také superpotraviny, které chutnají i samotným dětem. Toto je ale stále pouze strohý výčet nabídky, která vás může provázet zdravým životním stylem, čeká na vás toho totiž mnohem více. Stačí si jen vybrat.

Sdílet